Siuvimo siūlai TALIA 120 200m - 1

Siuvimo siūlai TALIA 120 200m

194 Prekės
TALIA-120
Vertinimas 
Kaina
0,90 €
Su PVM

Siuvimo siūlai - daiktas, kurį rastume turbūt beveik kiekvieno namuose. Siūlai naudojami ne tik siuvimui mašina, bet ir rankomis. Pasirūpinkite siuvimo siūlais iš anksto, kad netikėtai išplyšus sagai, galėtumėte greitai ir be vargo išpręsti šią problemą.

Prašome pasirinkti norimą prekės spalvą arba dydį.
Spalvos numeris: 700 BALTA

Siuvimo siūlai TALIA 

TALIA siuvimo siūlai yra universalūs ir itin kokybiški siūlai, kurie pagaminti iš poliesterio pluošto. Šie siūlai yra skirti siuvimui buitinėmis ir pramoninėmis siuvimo mašinomis. Pasižymi tvirtumu, netrūksta siuvimo metu. Didelis spalvų pasirinkimas leis išsirinkti tokią spalvą, kokios reikia. 

Su TALIA siuvimo siūlais galima siūti moteriškus, vyriškus, vaikiškus viršutinius drabužius. Taip pat šie siuvimo siūlai puikiai tiks siuvant pižamas, apatinius drabužius, megztus audinius, patalynę ir t.t.

Siūlo storis 120/40.

Ritėje yra 200m.

Kaina nurodyta už vieną ritę. 

Kaip išsirinkti siūlo spalvą?

1. Yra pateiktos 8 nuotraukos - paletės su siūlų spalvomis.

2. Kiekviena spalva turi numerį.

3. Išsirinkite reikiamą spalvą iš nuotraukų - palečių.

4. Pasirinkę reikiamą spalvą ir kiekį, paspauskite mygtuką ,,Į krepšelį".

Dėmesio, mes galime Jums padėti!!! Jei perkate audinių iš mūsų, mes galime parinkti labiausiai tinkančią siūlo spalvą Jūsų išsirinktam audiniui. Jums reikėtų komentare prie užsakymo nurodyti kokiam audiniui reikia pritaikyti spalvą.

Svarbu! Prekės spalva realybėje ir nuotraukoje gali skirtis, dėl ekrano nustatymų ar pasirinkto apšvietimo fotografuojant.

Darau.lt
TALIA-120
194 Prekės

Charakteristikos

Tipas
Siuvimo siūlai
Ilgis (m)
200

Specifinė nuoroda

Nauja

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.