Pirkimo taisyklės ir prekių pristatymas:

1. Minimali užsakymo suma, be pristatymo išlaidų turi būti didesnė nei 6eur.

2. Išsiuntę užsakymą, neužilgo gausite elektroninį laišką, kuriame matysite savo užsakytas prekes. Pasitikrinkite, ar tikrai užsakėte tas prekes, kurių norėjote. Mūsų parduotuvės administratorius patikrins Jūsų užsakymą ir netrukus atsiųs užsakymo patvirtinimą, kuriame jau bus nurodyti rekvizitai apmokėjimui.

3. Užsakymai dažniausiai patvirtinami tą pačią darbo dieną. Jei užsakymas gaunamas nedarbo valandomis, savaitgalį arba švenčių dienomis, patvirtinimą išsiunčiame artimiausią darbo dieną.

4. Patvirtinimas siunčiamas el.paštu, kuriame yra nurodyti rekvizitai apmokėjimui už prekes. Apie užsakymo patvirtinimą informuojame SMS žinute.

5. Prekės paruošiamos ir išsiunčiamos per 1 - 3 darbo dienas nuo pavedimo gavimo dienos.

1. Bendrosios nuostatos
Šios pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – „Taisyklės“) nustato pirkėjo ir e-parduotuvės www.darau.lt (toliau – „Pardavėjo“) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybes įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje.
 
2. Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymas
2.1 Pirkimo – pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas paspaudžia mygtuką „Patvirtinu užsakymą“.
2.2 Kiekviena tarp Pirkėjo ir Pardavėjo sudaryta sutartis yra saugoma e-parduotuvės duomenų bazėje.
 
3. Pirkėjo teisės ir pareigos
3.1 Pirkėjas turi teisę pirkti e-parduotuvėje šių taisyklių nustatyta tvarka.
3.2 Pirkėjas privalo registracijos metu pateikti teisingus duomenis ir kontaktinį telefoną.
3.3 Jeigu pasikeičia registracijos metu pateikiami duomenys, Pirkėjas nedelsiant turi juos atnaujinti.
3.4 Pirkėjas, patvirtinęs užsakymą privalo sulaukti išankstinės sąskaitos nuo Pardavėjo. Atlikti apmokėjimą reikia tik po Pardavėjo patvirtinimo, kai patikrinima, ar visos prekės yra sandėlyje. Patvirtinimas atsiunčiamas el. paštu arba pranešama telefonu asmeniškai Pirkėjui.

3.5 Minimali prekių krepšelio suma - 6eur. 
3.6 Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo, pranešdamas Pardavėjui apie tai el. paštu.
3.7 Pirkėjas įsipareigoja neperduoti savo prisijungimo duomenų tretiems asmenims.
3.8 Pirkėjas, naudodamasis e-parduotuve, įsipareigoja laikytis šių taisyklių.
 
4. Pardavėjo teisės ir pareigos
4.1 Pardavėjas įsipareigoja parduoti prekes juridiniams ir fiziniams asmenims.
4.2 Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjo nurodytu adresu. Žr. taisykles 5 punkte.
4.3 Pardavėjas įsipareigoja saugoti Pirkėjo pateiktus asmens duomenis LR įstatymų nustatyta tvarka.
4.4 Pardavėjas, gavęs užsakymą, įsipareigoja per 1-5 d.dienas išsiųsti į Pirkėjo nurodytą el. paštą sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.
4.5 Jei Pirkėjo užsakomos prekės Pardavėjas neturi, Pardavėjas, įsipareigoja informuoti apie tai Pirkėją per 1-5 d.dienas nuo užsakymo gavimo.
4.6 Jei Pirkėjas, per penkias darbo dienas po išankstinės sąskaitos gavimo jos neapmoka – užsakymas yra anuliojamas.
4.7 Jei Pirkėjas bando pakenkti Pardavėjo e-parduotuvės darbui, saugumui ar pažeidžia savo įsipareigojimus, Pardavėjas turi teisę nedelsiant ir be perspėjimo apriboti arba sustabdyti jam galimybę naudotis Pardavėjo e-parduotuve arba panaiktinti Pirkėjo paskyrą.
4.8 Pardavėjas pasilieka sau teisę vienašališkai pakeisti šių taisyklių sąlygas.
 
5. Prekių pristatymas
5.1 Užsakytos prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu, jei pirkėjas apmoka nurodytas pristatymo išlaidas.
5.2 Prekės paruošiamos ir išsiunčiamos per 1-3 darbo dienas nuo pavedimo gavimo. Šventiniais laikotarpiais terminas gali pailgėti iki 5d.d.

5.3 Siuntimo terminas skaičiuojamas nuo tos dienos, kai siunta buvo perduota kurjerių tarnybai.
 
6. Prekių grąžinimas
6.1 Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.
6.2 Kokybiškos prekės negrąžinamos ir nekeičiamos.

6.3 Klientui laiku neatsiėmus siuntos iš paštomato ar kurjerio ir/arba atšaukus užsakymą po siuntos išsiuntimo, iš užsakymo sumos yra išskaičiuojama pristatymo kaina ir pristatymo tarnybos taikomas grąžinimo mokestis.

7. Nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygos:
7.1. Jeigu Jūs įsigijote nekokybiškas prekes, jas galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo jų pristatymo.
7.2. Darau.lt įsipareigoja grąžinti sumokėtus pinigus už netinkamos kokybės prekes arba pakeisti jas į tą pačią kokybišką prekę arba į atitinkamos vertės kitą prekę. Kokybiškos prekės dėl nepatikusios formos, faktūros ar spalvos negali būti grąžinamos.
7.3. Pinigai grąžinami, pervedant juos į kliento asmeninę sąskaitą. Negrąžinami pinigai už tas prekes, kurios buvo pirktos ne iš Darau.lt, arba kurios tyčia ar dėl neatsargumo buvo sugadintos (paveiktos cheminėmis medžiagomis, atvira ugnimi, aukšta temperatūra, aštriais daiktais ir kt.), arba jeigu buvo pažeistos prekės naudojimo ar saugojimo taisyklės, arba prekės naudotos netinkamai ar ne pagal paskirtį. Grąžinama suma yra be siuntimo mokesčio, t.y. grąžinama tik prekės vertė.
7.4. Jei prekė gauta nekokybiška arba gautas ne tas produktas, kurį klientas užsakė, išsiuntus grąžinamą prekę, nedelsiant reikia informuoti el. paštu: info@darau.lt

Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų parametrų, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali šiek tiek skirtis nuo realių prekių spalvų ir formų.
Dėl visų iškilusių klausimų kreipkitės telefonu +370 616 91682 arba rašykite el. paštu info@darau.lt