Drops Merino extra fine

Merino vilna yra natūralus pluoštas, kuris gaunamas iš merinosų avių. Merino vilnos siūlai Drops Merino extra fine yra itin populiarūs ir dažnai naudojami vaikų ir suaugusiųjų drabužių, kepurių, šalikų, pirštinių bei kitų aksesuarų ar interjero detalių mezgimui. Šie siūlai itin vertinami dėl savo unikalių savybių.

Kodėl verta rinktis merino vilnos siūlus Drops Merino extra fine?

·     Švelnūs ir minkšti. Numegztą drabužį gali vilkėti ne tik vaikai bet visi, kurių oda jautri įprastai vilnai.

·        Nedirgina odos. Kadangi yra pagaminti iš 100% merinosų vilnos ir visiškai natūralūs, apsaugo odą nuo nemalonių reakcijų. 

·       Drėgmės reguliavimas. Merino vilnos gaminiai geba palaikyti pastovią kūno temperatūrą. Jie gali sulaikyti arba išgarinti drėgmę, todėl juos dėvėti yra labai komfortiška.

·    Plati spalvų gama. Platus mezgimo siūlų Drops Merino extra fine pasirinkimas leis išsirinkti tobuliausią ir labiausiai patinkančią spalvą.

·   Universalumas. Šie siūlai tinka tiek drabužių, tiek interjero detalių, pledukų ar kitų projektų įgyvendinimui. Jie itin patvarūs, švelnūs, nelinkę deformuotis.

Prieš įsigyjant siūlus rekomenduojama žinoti, kas iš jų bus mezgama. Taip bus lengviau pasirinkti tinkamą siūlų kiekį. Darau.lt asortimente rasite kokybiškus, patikimų ir patikrintų gamintojų siūlus, kuriuos galėsite įsigyti internetu.