Dekoratyviniai užtrauktukai

Reikalingas dekoratyvinis užtrauktukas suknelei,  sijonui ar kelnėms? Mūsų asortimente rasite įvairių spalvų, ilgių bei dydžių. Čia lengvai atrasite reikiamus užtrauktukus, kuriuos galėsite panaudoti savo siuviniams.

Užtrauktukų rūšys ir asortimentas

Darau.lt asortimente yra visų rūšių užtrauktukai - metaliniai, plastikiniai, paslėpti, dvipusiai, matuojami, spiraliniai bei dekoratyviniai. Užtrauktuko rūšis pasirenkama priklausomai nuo to, kam reikalingas užtrauktukas - rūbams, striukėms,avalynei, patalynei, rankinėms ar kitiems siuviniams. Mūsų siūlomi užtrauktukai ne tik puikiai atliks savo funkciją, bet ir papuoš bet kokį siuvinį.

Taip pat siūlome ir užtrauktukų galvutes, su kuriomis užtrauktukų taisymas bus lengvas ir nesudėtingas.

Kaip išsirinkti kokybišką užtrauktuką?

Kokybiški užtrauktukai išsiskiria savo lengvu įsiuvimu, gera fiksacija, patvarumu. Žinoma, užtrauktuko kokybė priklauso nuo gamintojo ir jo naudojamų medžiagų užtrauktukų gamybai. Darau.lt asortimente siūlomi tik atrinkti geriausių gamintojų kokybiški užtrauktukai, kurių įsiuvimas bus lengvas ir nereikalaujantis didelių pastangų, o patys užtrauktukai tarnaus ilgam laikui. Jus taip pat maloniai nustebins ne tik kokybė, bet ir užtrauktukų kaina.

Jūsų gyvenamasis miestas Vilnius? O gal gyvenate Kaune? Visiškai nesvarbu, kuriame mieste Jūs esate ir kur jums reikalingi užtrauktukai, nes mūsų siūlomus užtrauktukus galima įsigyti internetu. Reikiami užtrauktukai Jus pasieks greitai, nesvarbu kur bebūtumėte.