Gobelenas

Gobelenas - tai tvirtas ir storas audinys. Dažniausiai gobelenas naudojamas baldams gaminti bei atnaujinti. Taip pat šis audinys tinka siūti dekoratyvines pagalvėles ar gali būti naudojamas kitose dekoracijose. Ketinate atnaujinti seną baldą? O gal norite pasisiūti pagalvėlių, pagyvinti namų interjerą? Darau.lt asortimente rasite įvairių rūšių ir spalvų gobeleno. Mūsų asortimente tik kokybiškas gobelenas už itin patrauklią kainą.

Gobeleno rūšys ir asortimentas

Įprastai gobeleniniai audiniai yra gaminami iš medvilnės, vilnos ar šilko. Gobeleno paviršius primena zomšą ar nubuką. Gobelenai gali būti įvairiausių spalvų ir raštų. Gobeleno rūšių yra įvairių - baldinis, sudėtingos kompozicijos iš Araso, aksominis, veliūrinis, zomšinis, gėlėtas, margas, languotas ir dryžuotas. Pasirinkimas išties labai didelis.

Darau.lt asortimente rasite kokybišką gobeleną. Norite pasikabinti gobeleną ant sienos? O gal reikalingas gobeleno keitimas senoms kėdėms ar sofai? Pas mus rasite įvairių rūšių ir raštų gobeleninių audinių tiek naujiems baldams, tiek seniems atnaujinti.

Gobeleno priežiūra

Kadangi gobelenas yra austas, jis yra labiau atsparus dėvėjimui. Priklausomai nuo gobeleno rūšies, šiam audiniui reikia skirtingos priežiūros. Svarbu gobeleną reguliariai vėdinti ir valyti. Taip pat audinį vertėtų saugoti nuo saulės šviesos ir šilumos šaltinių. Gobeleną valyti reikia specialiomis priežiūros priemonėmis.

Gobelenas: kaip išsirinkti kokybišką?

Norint išsirinkti kokybišką gobeleną, svarbu jį pirkti iš patikimų pardavėjų. Darau.lt asortimente itin kokybiškas bei pigus  gobelenas. Įsigiję gobeleną iš mūsų, būsite tikri, kad gobelenas bus aukštos kokybės ir ilgaamžis. Gobeleno kaina prieinama kiekvienam klientui.

Ieškote gobeleno baldams Kaune? Nesvarbu ar miestas kuriame gyvenate yra Kaunas, Vilnius ar Klaipėda - gobeleną galite įsigyti internetu ir jis bus pristatytas į bet kurią vietą. Tai ne tik labai patogu, bet ir sutaupo daug laiko.