Satinas

Satinas - itin populiarus audinys siuvant patalynę. Tai itin kokybiškas, išskirtinis, primenantis šilką audinys. Satino patalynė maloni kūnui, šiek tiek blizgi ir labai dailiai atrodo. Satinas tinkamas ne tik patalynei, bet ir drabužiams siūti. Tad jei ieškote kokybiško audinio suknelei ar naujai patalynei - Darau.lt asortimente rasite geriausios kokybės audinius.

Satino rūšys ir asortimentas

Dažnam gali kilti klausimas, kas yra satinas? Tai aukštos kokybės premium satino audinys, kuris yra sudarytas iš 100%  medvilnės. Ši medžiaga pasižymi universalumu, yra pralaidi orui, maloni odai bei atrodo prabangiai. Taip pat satinas yra tvirtas ir atsparus dėvėjimuisi, jo spalva išlieka nepakitusi net po daugelio skalbimų.

Iš satino gali būti siuvama suknelė, sijonas, chalatas ir kiti gaminiai. Satino juostelės gali būti naudojamos dekoracijoms ar drabužių puošybai. Tačiau vis tik satino audiniai dažniausiai pasirenkamas patalynei siūti. Jei dvejojate koks audinys, perkelis ar satinas, tinkamesnis patalynei, rekomenduojama apsvarstyti, kokioms audinių savybėms teikiate pirmenybę. 

Darau.lt asortimente kokybiškas satinas patalynei ar drabužiams už itin gerą kainą. Asortimente rasite įvairių spalvų satino. Internetinėje svetainėje satinas matuojamas metrais, todėl apsvarstykite kokių išmatavimų patalynę (dažniausiai 90x160, 160x200, 180x200, 200x200, 200x220) ketinate siūti ar kiek audinio gali prireikti drabužiui ar kitam siuviniui. Jei visgi nesiseka pasiskaičiuoti, kreipkitės į mus ir mes padėsime.

Kaip išsirinkti kokybišką satino audinį?

Renkantis audinį iš satino, svarbu atkreipti dėmesį į jo sudėtį. Kokybiškiausią satiną sudaro 100%  medvilnės pluoštas. Darau.lt asortimente tik kokybiški audiniai teisiai iš geriausių gamintojų. Įsigiję satino audinius internetu būsite patenkinti kokybės ir kainos santykiu.

Kaip prižiūrėti satino audinį?

Kaip prižiūrėti satino audinį įprastai nurodo gamintojas. Tam, kad satinas kuo ilgiau išliktų kokybiškas, reikėtų atkreipti dėmesį į skalbimo temperatūrą. Šis audinys nėra linkęs glamžytis. Tad jo priežiūra gana paprasta, svarbu saugoti audinį nuo dulkių, tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės.