Vaikiška medvilnė

Medvilniniai audiniai Jūsų mažiausiems. Spalvingos, vienspalvės ir margos drobelės tiks siūti  vaikiškai patalynei, lovytės apsaugėlėms, baldakimui ir kitiems siuviniams. Jei ir Jums reikalingas kokybiškas, medvilninis audinys, tuomet ši medžiaga patalynei tam puikiai tiks. 

Medvilnė yra natūralus, unikalus ir plačiai pritaikomas audinys. Medvilniniai audiniai ar kitaip dar vadinamos drobės tinka įvairiems siuviniams. Visgi dažniausiai šis audinys pasirenkamas drabužiams ir patalynei siūti. Darau.lt asortimente gali įsigyti kokybiškos įvairių rūšių, spalvų bei raštų medvilnės. Mes siūlome platų medvilnės audinių pasirinkimą už patrauklią kainą.

Medvilninių audinių rūšys ir asortimentas

Medvilninis audinys gali būti naudojamas įvairiuose siuviniuose. Šis audinys itin tinkamas patalynei siūti. Medvilninis audinys gali būti įvairių rūšių, priklausomai nuo siūlų storio bei tankio, audimo technologijos ir kitų aspektų. Priklausomai nuo to skiriasi ir medvilnės pavadinimai - drobė, drobelė ir pan. Vienas populiariausių medvilnės audinių - drobė. Drobė įprastai naudojama patalynei, įvairioms interjero detalėms, namų tekstilei ir kitiems siuviniams siūti. Šis audinys gana patvarus, švelnus odai bei pralaidus orui. Siuviniai iš drobės pasižymi ilgaamžiškumu.

Medvilnė - drobelė, taip pat  tinkama siūti patalynę, užuolaidas, apsaugėles lovytei, baldakimus, dekoracijas ir kitus siuvinius.

Darau.lt asortimente rasite įvairių medvilnės audinių - gana platus drobės, drobelės, vaikiškos medvilnės pasirinkimas. Asortimente taip pat yra ploni ar stori medvilnės audiniai, rumbuotas audinys, medvilnės atraižų. Galite rinktis vienspalvę ar margą, raštuotą medvilnę.

Kaip išsirinkti kokybišką medvilninį audinį?

Norint įsigyti kokybišką audinį, svarbu jį pirkti iš patikimų pardavėjų, kurie siūlo geriausių gamintojų audinius. Darau.lt  siūlomi medvilnės audiniai yra tik aukščiausios kokybės. Mes siūlome kokybiškus, ilgaamžius ir patvarius audinius. Įsigiję medvilninius audinius internetu ne tik sutaupysite laiko, bet ir pinigų. Geriausi pasiūlymai ir kainos mūsų internetinėje svetainėje Darau.lt

Audinių iš medvilnės priežiūra

Medvilnė nereikalauja ypatingos priežiūros, todėl ji yra tokia populiari. Medvilniniai audiniai net ir daug kartų skalbiami išlaiko savo spalvą. Žinoma, medvilninius audinius galima skalbti ne aukštesnėje nei 60 laipsnių temperatūroje. Dažniausiai medvilnę galima džiovinti ir džiovyklėje.