Kilpinis trikotažas

Kilpinis trikotažas yra vienas populiariausių audinių. Iš kilpinio trikotažo siuvami įvairūs drabužiai suaugusiems ir vaikams. Tai trikotažas, kurį renkasi ne tik profesionalios siuvėjos, bet ir siuvėjos - mėgėjos. Jei dar neišbandėte šio puikaus audinio galimybių, tuomet rekomenduojame išbandyti jau dabar.

Kilpinio trikotažo rūšys ir asortimentas

Kilpinis trikotažas yra gana universalus audinys, kuris įprastai sudarytas iš medvilnės ir šiek tiek elastano, bet gali būti ir kitų pluoštų. Taip pat jis būna įvairių storių ir skirtingų gramatūrų. Šis audinys yra minkštas ir švelnus. Didžiausi kilpinio trikotažo privalumai - jis yra itin patvarus, higieniškas bei kokybiškas audinys. Kilpinis trikotažas dėl savo puikių savybių vis dažniau pasirenkamas siuvant laisvalaikio kostiumus, kelnes, palaidines, sijonus, sukneles, kitus drabužius bei aksesuarus. Kilpinis trikotažas naudojamas tiek suaugusių, tiek vaikų bei kūdikių drabužių siuvime.

Darau.lt asortimente rasite tik geriausios kokybės kilpinį trikotažą. Siūlome platų spalvų bei raštų kilpinio trikotažo pasirinkimą.

Kilpinio trikotažo priežiūra

Kilpinis trikotažas itin universalus ir praktiškas audinys, todėl jis nereikalauja ypatingos priežiūros. Net ir dažnai naudojamas bei dažnai skalbiamas kilpinis trikotažas turi savybę išlaikyti savo pradinę formą ir spalvą.