Tiulis ir tinklinis audinys

Tiulis - tai lengvas, permatomas, tinklinis audinys. Tiulis labai dažnai naudojamas įvairiems proginiams drabužiams, suknelėms, sijonams siūti. Visų mergaičių taip mėgstamas Tutu sijonas taip pat neįsivaizduojamas be tiulio. Taip pat ši medžiaga naudojama ir šventinėms dekoracijoms ir papuošimams kurti. Tad galime drąsiai teigti, kad tiulis jau seniai visų pamėgtas ir įvertintas audinys! Darau.lt rasite reikiamo tiulio visiems Jūsų siuviniams.

Kietas tiulis

Kietas tiulis puikus pasirinkimas ne tik pūstiems sijonams, pasijoniams ar nuometui, bet ir įvairioms dekoracijoms...

Elastinis tiulis

Tiulis yra permatomas, tinklinis audinys , kuris būna įvairių rūšių. Viena iš tiulio rūšių - elastinis tiulis...

Minkštas tiulis

Minkštas tiulis yra permatomas , tinklinis audinys , kuris dažnai naudojamas ne tik įvairiems drabužiams siūti...

Siuvinėtas tiulis

Siuvinėtas tiulis - plonas, permatomas, tinklinis audinys , kuris išsiuvinėtas įspūdingais raštais. Derinant šį...

Tinklinis audinys

Tinklinis audinys gali padėti sukurti stilingą bei išskirtinį įvaizdį. Derinkite tinklinį audinį su kitais...

Tiulio rūšys ir asortimentas

Tiulis gali būti skirtingo tankumo bei minkštumo. Priklausomai nuo to, ką ketinama siūti, pasirenkamas tiulio audinys. Pavyzdžiui, tiulio sijonas, palaidinė, suknelė, nuotakos nuometas ar dekoracijos siuvamos iš minkšto tiulio. Standesnis tiulis tinkamas pūstiems sijonams, pasijoniams, rankdarbiams, rūbų papuošimams. Kai kurie tiuliai tinkami ir užuolaidoms gaminti.

Tiulis gali būti įvairiausių spalvų - tiek juodas ar baltas, vienspalvis ar margas. Darau.lt asortimente ne tik įvairių spalvų tiulis, bet ir siuvinėtas tiulis su drugeliais ar puoštas su karoliukais. Darau.lt Jūsų siuviniams platus tiulio pasirinkimas -  minkštas, elastinis, kietas tiulis ar tinklinis audinys.

Kaip išsirinkti kokybišką tiulio audinį?

Darau.lt siūlo tik aukštos klasės tiulį. Tad įsigiję iš patikimo pardavėjo, audinio kokybe tikrai nenusivilsite. Iškilus klausimams, kurį tiulio audinį pasirinkti, kreipkitės, mūsų konsultantai visuomet pasiruošę padėti. Nusprendus pirkti audinius internetu iš Darau.lt Jus taip pat nustebins gera audinių kaina.