Gipiūras

Gipiūras - tai audinys dvelkiantis prabanga ir elegancija. Gipiūras puošia ir suteikia išskirtinumo kiekvienam drabužiui. Norite siūti  gipiūrinę suknelę? O gal turite idėją padekoruoti nenešiojamą megztinį ar palaidinę ir prikelti drabužius naujam gyvenimui? Tuomet gipiūrinis audinys tam puikiai tinka. Darau.lt internetinėje svetainėje itin platus gipiūrinių audinių pasirinkimas. Išsirinkite, įsigykite ir pradėkite kurti!

Gipiūro rūšys ir asortimentas

Gipiūras - gana tvirtas ir puošnus audinys, kuris dažniausiai naudojamas rūbų dekorui. Neretai gipiūras pasirenkamas kaip pagrindinis drabužio akcentas. Gipiūriniai audiniai suteikia prabangos ir elegantiškumo. Itin dailiai atrodo gipiūrinės suknelės, sijonai, palaidinės.

Darau.lt asortimente tik aukščiausios klasės gipiūro audiniai. Siūlome platų spalvų ir raštų pasirinkimą. Asortimente rasite ir elastinio gipiūro. Atraskite labiausiai tinkantį audinį ir mėgaukitės nauju siuviniu.

Gipiūro audinio priežiūra

Kadangi gipiūras yra pakankamai tvirtas audinys, jis nereikalauja ypatingos priežiūros. Todėl prižiūrėti reikėtų taip pat kaip pagrindinį siuvinio audinį.

Įsigiję gipiūro audinius internetu iš Darau.lt būsite tikri audinių kokybe. Pirkdami internetu ne tik džiaugsitės greitu pristatymu, bet ir sutaupysite. Darau.lt gipiūro įsigysite už itin patrauklią kainą.