Užuolaidų audiniai

Užuolaidos - namų puošmena. Labai svarbu, kad audiniai užuolaidoms būtų pasirenkami kokybiški. Siūlome įvairius audinius užuolaidoms, kurie tiks Jūsų svetainei, miegamajam, virtuvei ar vaikų kambariui. Taip pat Darau.lt rasite ir visų reikiamų priedų užuolaidoms. Audiniai užuolaidoms internetu - tai puiki galimybė pasirūpinti savo aplinka neišeinant iš namų. Kurkime namų jaukumą kartu!

Dieninės užuolaidos

Dieninės užuolaidos - tai lengvumo ir jaukumo pojūtis interjere. Dieninių užuolaidų audiniai - tai puiki...

Užuolaidų priedai

Priedai užuolaidoms yra paprasčiausia priemonė atnaujinti interjerą bei suteikti užuolaidoms tvarkingą bei...

Naktinės užuolaidos

Naktinės užuolaidos yra labai svarbi interjero detalė. Užuolaidos suteikia namams jaukumo bei išskirtinumo....

Vaikiškos užuolaidos

Vaikiškos užuolaidos - tai spalvos, žaismingi piešinėliai bei filmukų herojai. Užuolaidos vaikams yra puiki...

Rasta 139 prekės(-ių).

Rodoma 1-24 iš 139 prekės(-ių)

Audiniai dieninėms užuolaidoms

Dieninės užuolaidos yra neatsiejama interjero dalis kiekvienuose namuose. Tinkamai parinktos dieninės užuolaidos suteikia namams jaukumo ir harmonijos. Dieninių užuolaidų audiniai įprastai būna plonesni, lengvesni, pralaidūs šviesai, tačiau tuo pačiu ir padedantys valdyti šviesumą. Populiariausi audiniai dieninėms užuolaidoms yra: poliesteris, linas, medvilnė, organza ir kiti. Renkantis audinius dieninėms užuolaidoms, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokius reikalavimus keliate užuolaidoms, koks turi būti jų ilgis, ar norisi, kad jos būtų dekoruotos, ar tam tikro rašto, ar reikia kad būtų su svareliais ir kitus aspektus. Darau.lt asortimente rasite įvairių ilgių bei raštų dieninių užuolaidų kiekvienam kambariui.

Audiniai naktinėms užuolaidoms

Naktinės užuolaidos taip pat yra namų interjero dalis, nors vis tik pagrindinė jų funkcija - blokuoti šviesos patekimą į kambarį ir užtikrinti gerą miegą bei privatumą. Audiniai naktinėms užuolaidoms gali būti labai įvairūs. Mūsų asortimente galima rasti Blackout audinių naktinėms užuolaidoms, kurie pasižymi visišku šviesos nepralaidumu. Šis audinis yra tankus ir neperšviečiamas, todėl itin tinka norintiems pilno patalpos užtamsinimo. Taip pat siūlome veliūrinį audinį, kuris pasižymi tvirtumu ir nesiglamžo. Veliūrinis audinys suteikia erdvei jaukumo ir mikštumo. Norintiems išskirtinių naktinių užuolaidų, siūlome įvairių raštų bei spalvų audinius, kuriuos galima derinti prie bendro namų interjero. Žinoma, asortimente turime ir platų vaikiškų užuolaidų pasirinkimą. Tad jei norite papuošti vaikų kambarį kokybiškomis ir žaismingomis užuolaidomis - mūsų internetinėje parduotuvėje jas nesunkiai išsirinksite.

Kaip prižiūrėti užuolaidų audinius?

Užuolaidiniai audiniai yra lengvai prižiūrimi. Jų priežiūra priklauso nuo to, iš kokio audinio jos pasiūtos. Pavyzdžiui, poliesterio užuolaidos yra patvarios ir atsparios blukimui. Jų priežiūra nereikalauja išskirtinio dėmesio. Tuo tarpu, šilkinėms užuolaidoms reikia specialios priežiūros ir būtina atkreipti dėmesį į audinio jautrumą skalbimui, džiovinimui bei lyginimui. Dažniausiai visi užuolaidiniai audiniai yra skalbiami skalbimo mašinose, džiovinami natūraliu būdu, o kai kurie ir lengvai lyginami.