Filcas (veltinis)

Filcas arba kitaip dar vadinamas veltinis (fetras) yra švelnus, minkštas audinys. Filco panaudojimo galimybės gana įvairios. Iš filco galima siūti žaislus, lavinamąsias knygutes, gaminti aplikacijas drabužiams, kurti dekorus šventėms. Veltinis yra audinys, kuris pasitarnaus įvairių Jūsų idėjų įgyvendinimui.

Filco rūšys bei panaudojimo galimybės

Filcas yra gana plačiai naudojamas audinys. Ypač jis mėgiamas gaminant dekoracijas, rankdarbius ar aplikacijas drabužiams. Šis audinys lengvai karpomas ir susiuvamas.

Darau.lt asortimente rasite įvairių spalvų ir pločių filco. Filcas parduodamas metrais (matuojamas), kelių formatų lakštais (A4, A3) arba rulonais. Jei nerandate reikiamo filco, ar norite pasikonsultuoti, mūsų komanda pasiruošusi atsakyti į visus klausimus.

Filcas internetu

Darau.lt siūlo geriausių gamintojų filcą už patraukliausią rinkoje kainą. Internetinėje svetainėje rasite tik aukštos kokybės filcą. Taip pat siūlome platų spalvų pasirinkimą. Įsigykite filcą internetu - sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų. Filcas internetu - patogu ir greita.