Nėrimo siūlai

Sakoma, kad nėrimas padeda atsikratyti streso bei blogų minčių. Kokybiški nėrimo siūlai padės sukurti unikalius bei išskirtinius rankdarbius. Platus priemonių asortimentas el. parduotuvėje Darau.lt.

YarnArt LILY

YarnArt LILY yra ploni ir tvirti merserizuoti medvilniai siūlai. Šie nėrimo siūlai puikiai tiks plonoms palaidinėms,...

Rasta 89 prekės(-ių).

Rodoma 1-24 iš 89 prekės(-ių)

Siūlai nėrimui: kokius rinktis?

Norint pradėti nerti reikalingi 3 pagrindiniai dalykai: siūlai, vąšelis ir žinoma noras tai daryti. Trumpai aptarkime, kokie siūlai yra populiariausi ir dažniausiai naudojami.

·        Medvilniniai. Dažnu atveju būna labai ploni, todėl tinkami nerti servetėlėms, vasarinėms kepuraitėms. Taip pat jais galima apnerti namų tekstilės ar drabužių kraštelius.

·        Lininiai. Natūralūs, dažniausiai kelių gijų, kurie tiks kraštelių apnėrimui, servetėlei, staltiesei bei drabužiams.

·        Virvės. Jau nemažai laiko nėrimo virvutės yra itin populiarios. Iš jų neriamos daiktadėžės, rankinės, kuprinės, padėkliukai ir daug kitų dalykų. Tik reikia paminėti, kad skiriasi jų storis, todėl kiekvienam nėriniui reikia pasirinkti tinkamiausią. Vienos populiariausių yra 2mm, 3mm ir 5mm storio. Vąšeliai joms nerti tinkami taip pat įvairūs ir dažniausiai priklauso nuo pasirinktos virvės storio.

Ar sunku išmokti nerti?

Su nėrimu dauguma susipažinimo dar vaikystėje, nes šio amato mokė mokyklose. Daugelis neriančių patvirtintų, kad nėrimas nėra sudėtingas procesas. Knygose, internete pateikiamos įvairios schemos, raštų galerija, kurias išmokus tinkamai naudoti, galima išgauti įspūdingus nėrinius.

Kur nusipirkti priemones nėrimui?

Tikrai nebūtina gyventi Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, kad galėtum įsigyti prekių nėrimui. Viską ko reikia, galima greitai ir patogiai įsigyti internetu. Darau.lt parduotuvė yra vieta, kur viską ko reikia kūrybai rasite vienoje vietoje, todėl sutaupysite ne tik laiką, bet ir siuntimo išlaidas.