Tiulio juostos

Tiulis - permatomas, tinklinis audinys. Tiulio juostos dažnai naudojamos TUTU sijonams siūti bei įvairioms dekoracijoms, rankdarbiams kurti. Nuo šiol kiekvienas gali pagaminti pūstą TUTU sijoną ir tam visai nereikia turėti didelių siuvimo įgūdžių. Svajokite, modeliuokite, kurkite.

Tiulio juostelės yra permatomos, panašios į tinklelį. Dažnai naudojamos įvairiuose rankdarbiuose ir dekoracijose. Taip pat tiulinės juostelės skirtos ir siuvimui, drabužių apdailai, papuošalams kurti. Juk juostelės lyg mažytės detalės, iš kurių gimsta gražūs kūriniai. Net ir paprasčiausią rūbą ar pagalvėlę apsiuvus dailia juostele, gausime išskirtinį vaizdą. Darau.lt asortimente platus įvairių tiulio juostelių pasirinkimas.

Tiulio juostelių rūšys ir asortimentas

Tiulio juostelių rūšių yra įvairių. Skiriasi pločiai, spalvos. Gali būti vienspalvės, raštuotos, su blizgučiais. Pločiai varijuoja nuo 70 iki 300mm. Dažniausiai parduodamos rulonais. Kokias juosteles siuvimui pasirinkti priklauso nuo Jūsų fantazijos ir siuvinio vizijos.

Kaip tvirtinamos tiulio juostelės?

Tiulio juostelės prie drabužių dažniausiai prisiuvamos. Kuriant įvairius rankdarbius taip pat gali būti ir priklijuojamos tekstiliniais ar kitais klijais. Tiulio juostelės internetu - patogus ir greitas būdas įsigyti juosteles už patrauklią kainą.