Organzos juostelės

Organza - tai permatomas, plonas, blizgus audinys. Organzos juostelės naudojamos įvairioms dekoracijoms bei papuošimams kurti. Jei ieškote gražių ir skoningų juostelių savo idėjai, tuomet pas mus jų tikrai rasite.

Organzos juostelės itin dažnai naudojamos įvairiuose rankdarbiuose ir dekoracijose. Taip pat šios juostelės skirtos ir siuvimui, drabužių apdailai, dovanų pakavimui, papuošalams kurti. Juostelės lyg mažytės detalės, iš kurių gimsta gražūs kūriniai. Net ir paprasčiausią rūbą ar pagalvėlę apsiuvus dailia juostele, gausime išskirtinį vaizdą. Darau.lt asortimente platus įvairių organzos juostelių pasirinkimas.

Organzos juostelių rūšys ir asortimentas

Organzos juostelių rūšių yra įvairių, tad turėtų būti pasirenkama pagal kiekvieną siuvinį ar gaminį individualiai. Šios juostelės būna įvairių pločių, spalvų, dizainų. Pločiai varijuoja nuo siaurų 6-7mm iki labai plačių - 360mm. Organzos juostos gali būti vienspalvės, margos, su perlais, blizgučiais. Parduodamos metrais ir rulonais. Kokias juosteles siuvimui pasirinkti priklauso nuo Jūsų fantazijos ir siuvinio vizijos.

Kaip tvirtinamos organzos juostelės?

Įprastai, dekoruojant siuvinius, organzos juostelės yra prisiuvamos. Kuriant kitas dekoracijas, jos gali būti priklijuojamos tekstiliniais ar kitais klijais. Organzos juostelės internetu - patogus ir greitas būdas įsigyti juosteles už patrauklią kainą.