Languotos juostelės

Languotos juostelės yra puiki priemonė įvairių siuvinių dekoravimui. Šios juostelės gali tapti išskirtiniu akcentu, kuris pagyvins Jūsų drabužį ar kitą siuvinį. Taip pat languotos juostelės puikiai pasitarnaus pakuojant dovanas, užsiimant floristika ar kitais rankdarbiais. Pas mus rasite įvairių spalvų, pločių languotų juostelių. Jums belieka tik išsirinkti ir kurti!

Languotos juostelės itin dažnai naudojamos įvairiuose rankdarbiuose ir dekoracijose. Taip pat šios juostelės skirtos ir siuvimui, drabužių apdailai, dovanų pakavimui, papuošalams kurti. Juostelės lyg mažytės detalės, iš kurių gimsta gražūs kūriniai. Net ir paprasčiausią rūbą ar pagalvėlę apsiuvus languota juostele, gausime išskirtinį vaizdą. Darau.lt asortimente platus įvairių languotų juostelių pasirinkimas.

Languotų juostelių rūšys ir asortimentas

Languotų juostelių rūšių yra labai įvairių,  tad jos turėtų būti parenkamos pagal kiekvieną siuvinį ar gaminį individualiai. Šios juostelės būna įvairių pločių: 10, 12, 25mm. Taip pat skiriasi jų spalvos bei raštai. Šias juosteles parduodame metrais bei rulonais. Jei reikalingas didesnis kiekis, rekomenduojame pirkti rulonais, nes taip bus pigiau. Kokias juosteles siuvimui pasirinkti priklauso nuo Jūsų fantazijos ir siuvinio vizijos.

Kaip tvirtinamos languotos juostelės?

Languotos juostelės tvirtinimas priklauso nuo jos rūšies ir panaudojimo tikslo. Įprastai dekoruojant siuvinius, juostelės yra prisiuvamos. Kai kuriose dekoracijose jos gali būti priklijuojamos tekstiliniais ar kitais klijais. Languotos juostelės internetu - patogus ir greitas būdas įsigyti juosteles už patrauklią kainą.