Kitos juostelės

Įvairios juostelės siuvimui: atšvaitinė juosta, tautinė juostelė, trispalvė juostelė, diržo juosta, juostelė - kantas, kelnių palenkimo juostelė, krinolinas, korsažas ir daug kitų. 

Šioje kategorijoje rasite įvairių rūšių juosteles, kurios itin dažnai naudojamos įvairiuose rankdarbiuose ir dekoracijose. Taip pat šios juostelės skirtos ir siuvimui, drabužių apdailai, baldams, papuošalams kurti. Juostelės lyg mažytės detalės, iš kurių gimsta gražūs kūriniai. Net ir paprasčiausią rūbą ar pagalvėlę apsiuvus juostele, gausime išskirtinį vaizdą. Darau.lt asortimente platus įvairių dekoratyvinių, taikomųjų juostelių pasirinkimas.

Juostelių rūšys ir asortimentas

Juostelių rūšių yra labai įvairių, todėl jos turėtų būti parenkamos pagal kiekvieną siuvinį individuliai. Juostelės gali būti atšvaitinės, trispalvės, tautinės, diržo, lininės, taikomosios, palenkimo, silikoninės, sutvirtinimo ir kitos.  Kokias juosteles siuvimui pasirinkti priklauso nuo Jūsų fantazijos ir siuvinio vizijos.

Kaip tvirtinamos juostelės?

Juostelės tvirtinimas priklauso nuo jos rūšies ir panaudojimo tikslo. Įprastai dekoruojant siuvinius, juostelės yra prisiuvamos. Sutvirtinimo, palenkimo juostelės klijuojamos karštu lygintuvu. Įvairios juostelės internetu - patogus ir greitas būdas įsigyti viską vienoje vietoje už patrauklią kainą.