Velcro juosta

Velcro juosta - tai lipni juosta, kuri naudojama siuvime. Velcro juosta sudaryta iš dviejų pusių: kibios ir švelnios. Taip pat velcro juosta gali būti prisiuvama arba priklijuojama, įvairių spalvų. 

Velcro juostelės itin dažnai naudojamos ne tik buityje, bet ir įvairiose pramonės srityse. Šios juostelės skirtos drabužių, galanterijos, batų siuvimui. Taip pat pritaikomos užuolaidų, tinklelių nuo vabzdžių pakabinimui. Darau.lt asortimente platus įvairių kibių, velcro juostelių pasirinkimas.

Velcro juostelių rūšys ir asortimentas

Velcro juostelių rūšių yra labai įvairių, tad ji turėtų būti parenkama pagal kiekvieną siuvinį individualiai. Šio tipo juostos gali būti prisiuvamos arba priklijuojamos. Reikia paminėti, kad Velcro juostelės sudarytos iš dviejų dalių: kibios ir švelnios pusės. Būna įvairių pločių: 20, 25, 50mm ir t.t. Populiariausios spalvos: juoda ir balta, tačiau galime pasiūlyti ir daugiau spalvų. Kokias juosteles siuvimui pasirinkti priklauso nuo Jūsų fantazijos ir siuvinio vizijos.

Kaip tvirtinamos velcro juostelės?

Velcro juostelės tvirtinimas priklauso nuo jos rūšies ir panaudojimo tikslo. Įprastai dekoruojant siuvinius, juostelės yra prisiuvamos. Klijuojamą velkro juostą lengvai pritvirtinsite prie paviršiaus nuėmę apsauginį popierių nuo klijų pusės. Velcro juostelės internetu - patogus ir greitas būdas įsigyti juosteles už patrauklią kainą.