Kantavimo juostelė

Kantavimo juostelė naudojama įvairių siuvinių apdailai. Kantavimo juostelės būna atlasinės, medvilninės, elastinės. Dvejojate kokia kantavimo juostelė tinkamiausia Jūsų siuviniui? Kreipkitės į mus ir mes padėsime išsirinkti. 

Kantavimo juostelės itin dažnai naudojamos įvairiuose rankdarbiuose ir siuviniuose. Jos skirtos siuvimui, apatinių ir viršutinių drabužių apdailai. Tai lyg mažytės detalės, iš kurių gimsta gražūs kūriniai ir gaunamas išbaigtas, tvarkingas rezultatas. Net ir paprasčiausią rūbą ar pagalvėlę apsiuvus kantavimo juostele, gausime išskirtinį vaizdą. Darau.lt asortimente platus įvairių kantavimo juostelių pasirinkimas.

Kantavimo juostelių rūšys ir asortimentas

Kantavimo juostelių rūšių yra įvairių. Šio tipo juostelė turėtų būti parenkama pagal kiekvieną siuvinį individualiai. Kantavimo juostelės būna medvilninės, atlasinės, elastinės (trikotažinės). Jos gali skirtis savo pločiais, spalvomis, faktūromis. Būna vienspalvės, margos, blizgios, matinės. Taip pat galite rinktis juostelę - kantą, kuri puikiai tinka įsiuvimui į siūlę. Kokias juosteles siuvimui pasirinkti priklauso nuo Jūsų fantazijos ir siuvinio vizijos.

Kaip tvirtinamos kantavimo juostelės?

Šios juostelės dažniausiai prisiuvamos prie drabužio ar kito gaminio. Kantavimo juostelės internetu - patogus ir greitas būdas įsigyti juosteles už patrauklią kainą.