Juostelės iš gėlyčių

Dekoratyvinės juostelės drabužių dekoravimui, rankdarbių gamybai. Čia rasite gėlyčių, lapelių, balandžių, drugelių, boružėlių juostelių, kurias galėsite pritaikyti savo siuviniams bei kitiems rankdarbiams

Dekoratyvinės juostelės iš gėlyčių ir kitų formų itin dažnai naudojamos įvairiuose rankdarbiuose ir dekoracijose. Taip pat šios juostelės skirtos siuvimui, drabužių apdailai, papuošalams kurti. Juostelės lyg mažytės detalės, iš kurių gimsta gražūs kūriniai. Net ir paprasčiausią rūbą ar pagalvėlę apsiuvus gėlyčių juostele, gausime išskirtinį vaizdą. Darau.lt asortimente platus įvairių juostelių iš gėlyčių pasirinkimas.

Juostelių rūšys ir asortimentas

Šio tipo juostelių rūšių yra labai įvairių, tad ir rinktis reikėtų pagal kiekvieną siuvinį individualiai. Juostelės gali būti ne tik iš gėlyčių, bet ir balandžių, lapelių, širdelių, snaigių, ančiukų, žvaigždučių, rutuliukų ir kitų formų. Kokias juosteles siuvimui pasirinkti priklauso nuo Jūsų fantazijos ir siuvinio vizijos.

Kaip tvirtinamos dekoratyvinės juostelės?

Dekoratyvinės juostelės tvirtinimas priklauso nuo jos rūšies ir panaudojimo tikslo. Įprastai dekoruojant siuvinius, juostelės yra prisiuvamos. Kai kuriose dekoracijose jos gali būti priklijuojamos tekstiliniais ar kitais klijais. Dekoratyvinės juostelės internetu - patogus ir greitas būdas įsigyti juosteles už patrauklią kainą.