Dekoratyvinės juostelės

Dekoratyvinės juostelės naudojamos įvairių siuvinių dekoravimui, papuošalų gamyboje, rankdarbiuose, floristikoje ir t.t. Dekoratyvinės juostelės suteikia gaminiui išskirtinumo, puošnumo bei savitumo. Pas mus rasite įvairių dekoratyvinių juostelių, kurios padės atsiskleisti Jūsų kūrybai.

Dekoratyvinės juostelės itin dažnai naudojamos įvairiuose rankdarbiuose ir dekoracijose. Taip pat dekoratyvinės juostelės skirtos ir siuvimui, drabužių apdailai, baldams, papuošalams kurti. Juostelės lyg mažytės detalės, iš kurių gimsta gražūs kūriniai. Net ir paprasčiausią rūbą ar pagalvėlę apsiuvus dekoratyvine juostele, gausime išskirtinį vaizdą. Darau.lt asortimente platus įvairių dekoratyvinių juostelių pasirinkimas.

Dekoratyvinių juostelių rūšys ir asortimentas

Dekoratyvinių juostelių rūšių yra labai įvairių. Tad dekoratyvinė juostelė turėtų būti parenkama pagal kiekvieną siuvinį. Tai įvairios kutų, plunksnų, žvynelių, pom pom, perlų, kristalų juostos. Jos būna įvairių pločių, spalvų, raštų, faktūrų. Kokias juosteles siuvimui pasirinkti priklauso nuo Jūsų fantazijos ir siuvinio vizijos.

Kaip tvirtinamos dekoratyvinės juostelės?

Dekoratyvinės juostelės tvirtinimas priklauso nuo jos rūšies ir panaudojimo tikslo. Įprastai dekoruojant siuvinius, juostelės yra prisiuvamos. Kai kuriose dekoracijose jos gali būti tvirtinamos ir kitais būdais, pavyzdžiui, priklijuojamos klijais. Dekoratyvinės juostelės internetu - patogus ir greitas būdas įsigyti juosteles už patrauklią kainą.