Blizgios juostelės (metalizuotos)

Blizgios, dekoratyvinės juostelės naudojamos rankdarbių, papuošalų gamyboje, floristikoje. Metalizuotos juostelės taip pat tinkamos dovanoms pakuoti. Pas mus rasite įvairių auksinių, sidabrinių dekoratyvinių, metalizuotų juostelių, su kuriomis galėsite atskleisti savo kūrybą.

Blizgios, metalizuotos juostelės itin dažnai naudojamos įvairiuose rankdarbiuose ir dekoracijose. Taip pat šios juostelės yra skirtos siuvimui, drabužių apdailai, papuošalams kurti. Juostelės lyg mažytės detalės, iš kurių gimsta gražūs kūriniai. Net ir paprasčiausią rūbą ar pagalvėlę papuošus blizgia juostele, gausime išskirtinį vaizdą. Darau.lt asortimente platus įvairių blizgančių juostelių pasirinkimas.

Blizgių, metalizuotų juostelių rūšys ir asortimentas

Blizgių juostelių rūšių yra labai įvairių, tad jos turėtų būti parenkamos pagal kiekvieną siuvinį individualiai. Šios juostelės būna įvairių pločių ( 6, 8, 10, 12, 25, 38 ar net 50mm). Taip pat gali skirtis Jūsų raštai. Jei norisi išskirtinai papuošti siuvinį, tuomet rekomenduojame rinktis šias juosteles rankdarbiams, dovanų pakavimui, siuviniams ir t.t. Kokias juosteles siuvimui pasirinkti priklauso nuo Jūsų fantazijos ir siuvinio vizijos.

Kaip tvirtinamos blizgios juostelės?

Blizgios juostelės tvirtinimas priklauso nuo jos panaudojimo tikslo. Įprastai dekoruojant siuvinius, juostelės yra prisiuvamos. Kai kuriose dekoracijose jos gali būti tvirtinamos ir kitais būdais, pavyzdžiui priklijuojamos tekstiliniais ar kitais klijais. Blizgios juostelės internetu - patogus ir greitas būdas įsigyti juosteles už patrauklią kainą.