Atlasinės juostelės

Atlasinės juostelės, arba kitaip dar vadinami atlasiniai kaspinai, yra naudojami įvairiems rankdarbiams bei siuviniams. Atlasinės juostelės tiks dekoruojant drabužius, pakuojant dovanas ir t.t. Pas mus rasite įvairių pločių, raštų bei spalvų atlasinių juostelių. Išsirinkite ir kurkite dekoracijas patys.

Atlasinės juostelės itin dažnai naudojamos įvairiuose rankdarbiuose ir dekoracijose. Taip pat šios juostelės yra skirtos siuvimui, drabužių apdailai, papuošalams kurti. Juostelės lyg mažytės detalės, iš kurių gimsta gražūs kūriniai. Net ir paprasčiausią rūbą ar pagalvėlę papuošus atlasine juostele, gausime išskirtinį vaizdą. Darau.lt asortimente platus įvairių atlasinių juostelių pasirinkimas.

Atlasinių juostelių rūšys ir asortimentas

Atlasinių juostelių rūšių yra labai įvairių, tad jos turėtų būti parenkamos pagal kiekvieną siuvinį individualiai. Atlasinės juostelės būna įvairių pločių ( 3, 6, 12, 25, 38, 50 ar net 100 - 160mm). Vienos gali būti minkštesnės, kitos standesnės. Taip pat skiriasi raštai: gali būti vienspalvės, su taškeliais, Kalėdiniais, Velykiniais motyvais, metalizuotais krašteliais ir t.t. Jei norisi išskirtinai papuošti siuvinį, tuomet rekomenduojame rinktis šias juosteles rankdarbiams, dovanų pakavimui, siuviniams ir t.t. Kokias juosteles siuvimui pasirinkti priklauso nuo Jūsų fantazijos ir siuvinio vizijos.

Kaip tvirtinamos atlasinės juostelės?

Atlasinės juostelės tvirtinimas priklauso nuo jos panaudojimo tikslo. Įprastai dekoruojant siuvinius, juostelės yra prisiuvamos. Kai kuriose dekoracijose jos gali būti tvirtinamos ir kitais būdais, pavyzdžiui priklijuojamos tekstiliniais ar kitais klijais. Atlasinės juostelės internetu - patogus ir greitas būdas įsigyti juosteles už patrauklią kainą.