Aksominės juostelės

Aksominės juostelės yra naudojamos įvairių siuvinių dekoravime, papuošalų gamyboje. Iš jų gaminami kaklo papuošalai, kitaip dar vadinami chokery. Pas mus rasite įvairių pločių ir spalvų aksominių juostelių, kurias galėsite pritaikyti savo rankdarbiams.

Aksominės, veliūrinės juostelės itin dažnai naudojamos įvairiuose rankdarbiuose ir dekoracijose. Jos atrodo prabangiai ir išskirtinai. Šios juostelės skirtos siuvimui, drabužių apdailai, baldams, papuošalams kurti. Tikriausiai daugelis sutiktų, kad juostelės lyg mažytės detalės, iš kurių gimsta gražūs kūriniai. Net ir paprasčiausią rūbą ar pagalvėlę apsiuvus aksomine juostele, gausime išskirtinį vaizdą. Darau.lt asortimente platus įvairių aksominių juostelių pasirinkimas.

Aksominių juostelių rūšys ir asortimentas

Aksominių juostelių rūšių yra įvairių. Šio tipo juostelė turėtų būti parenkama pagal kiekvieną siuvinį individualiai. Juostelės skiriasi savo pločiais, spalvomis ir faktūromis. Dauguma asortimente esančių juostelių yra vienspalvės, bet galite rasti ir blizgių, metalizuotų aksominių juostelių. Kokias juosteles siuvimui pasirinkti priklauso nuo Jūsų fantazijos ir siuvinio vizijos.

Kaip tvirtinamos aksominės juostelės?

Aksominės juostelės tvirtinimas priklauso nuo panaudojimo tikslo. Įprastai dekoruojant siuvinius, jos yra prisiuvamos. Tai paprasčiausias ir tikriausiai tvirčiausias būdas. Taip pat šios juostelės gali būti priklijuojamos tekstiliniais ar kitais klijais. Aksominės juostelės internetu - patogus ir greitas būdas įsigyti juosteles už patrauklią kainą.