Vaikiškos aplikacijos

Vaikiškos aplikacijos - tai žaismingi piešinėliai, filmukų herojai bei personažai, kurie gali pasitarnauti, kai mažieji nenuoramos sugadina savo drabužius. Aplikacijos  yra puikus būdas paslėpti drabužių defektus arba juos papuošti. Galima teigti, kad vaikiškos aplikacijos yra džiaugsmas vaikams ir mažesnis galvos skausmas mamoms. 

Vaikiškų aplikacijų rūšys ir asortimentas

1.     Prilyginamos. Dažniausiai būna pagamintos iš įvairių medžiagų, o jų blogoji pusė padengta specialia plėvele. Lyginant lygintuvu, plėvelė sukimba su audiniu ir tokiu būdu prisiklijuoja.

2.     Prisiuvamos. Medžiaginės, dirbtinės odos, džinso, įvairūs lopai, kuriuos reikia prisiūti prie drabužio ar kito norimo paviršiaus.

3.     Lipdukai. Tai įvairūs piešiniai, kurie išspausdinti ant skaidrios plėvelės ir lyginant lygintuvu yra perkeliami ant drabužio ar kito audinio.

Pagal dizainą dar gali būti skirstomos į skirtas vaikams ir suaugusiems. Suaugusiųjų dažniausiai būna vienspalvės, subtilesnės arba turinčios išskirtinę reikšmę. Vaikiškos išsiskiria žaismingais piešinėliais, ryškiomis spalvomis. Drabužių dekoravimas skatina kūrybiškumą, savarankiškumą bei yra puiki laisvalaikio praleidimo forma.

Ant kokio audinio galima jas tvirtinti?

Gali būti tvirtinamos ant įvairių audinių, rūbų: palaidinių, marškinėlių, džinsinių švarkų, kelnių, suknelių ir t.t. Jas galima prisiūti rankomis, siuvimo mašina arba priklijuoti lygintuvu. Tvirtinimo būdas priklauso nuo to, kokios rūšies įsigijote. Dažnu atveju netgi ir priklijuojamas medžiagines galima apsiūti. Taip tvirčiau jos laikykis ir sumažės atkibimo rizika skalbimo metu.

Kaip pritvirtinti termo aplikaciją ant drabužių?

1.     Įkaitinkite lygintuvą iki 100 laipsnių temperatūros.

2.     Uždėkite aplikaciją ant audinio taip, kad plėvelė su klijais liestųsi su rūbu.

3.     Kad nesugadintumėte drabužio, uždenkite ją apsauginiu medvilninio audinio gabalėliu ir per jį lyginkite.

4.     Rekomenduojama karštą lygintuvą uždėjus palaikyti apie 10 – 15sec.

5.     Skalbti ne anksčiau nei 48h po klijavimo ir ne aukštesnėje nei 40 laipsnių temperatūroje.

6.     Dėl tvirtumo galima apsiūti.