Nėriniai

Nėriniai - tai permatomos, gražaus rašto juostos. Nėrinių juostelės puikiai tinka dekoruojant ar taisant drabužius, pavyzdžiui, kai reikia prailginti suknelę ar palaidinę. Nėrinys visuomet atrodys stilingai bei romantiškai. Pas mus rasite įvairių pločių ir raštų nėrinių, kuriuos galėsite pritaikyti dekoruojant siuvinius.

Elastiniai nėriniai

Nėriniai - tai mažos detalės, padedančios sukurti romantišką bei stilingą įvaizdį. Elastinis nėrinys  pasižymi...

Medvilniniai, lininiai nėriniai

Medvilniniai ir lininiai nėriniai - tai natūralumas bei grožis viename. Dekoruokite jais siuvinių kraštelius ir...

Sintetiniai, gipiūriniai nėriniai

Įvairūs nėriniai Jūsų siuvinių grožiui bei puošybai. Įvairių pločių bei raštų nėrinių juostelės pasitarnaus...

Nėrinių rūšys ir asortimentas

Darau.lt asortimente rasite platų įvairių nėrinių pasirinkimą. Asortimente yra elastinės nėrinių juostelės, gipiūriniai, medvilniniai, sintetiniai, lininiai nėriniai.

Elastiniai nėriniai tinkami suknelėms, sijonams, palaidinėms, apatiniams dekoruoti bei dekoracijoms gaminti. Šių nėrinių apdaila suteikia drabužiams išskirtinumo, romantiškumo ir elegantiškumo. Nėriniai gali būti įvairių raštų, formų, pločių bei spalvų. Medvilniniais, sintetiniais ir lininiais nėriniais taip pat papuošite drabužius ar kitus rankdarbius. Šiais nėriniais dekoruoti siuvinių krašteliai įgaus išskirtinio grožio. Įsigykite reikiamus nėrinius internetu ir pagražinkite savo siuvinius.

Nėrinių tvirtinimas

Darau.lt asortimente esantys nėriniai yra nesudėtingai tvirtinami prie audinių. Didžioji dalis turimų nėrinių yra prisiuvami, tačiau asortimente taip pat turime nėrinių su specialiomis lipniomis juostelėmis, kuriuos nesunkiai priklijuosite. Pasirinkite reikiamo pločio, spalvos ir rašto nėrinius, užsakykite juos internetu ir jau netrukus galėsite papuošti savo siuvinius.