Adatos

Tikriausiai kiekviena siuvėja sutiktų, kad adata yra pagrindinis jos darbo įrankis. Kokybiškos adatos gali palengvinti siuvimą. Čia Jūs rasite įvairių, kokybiškų adatų, kurios pasitarnaus siuvant nuostabius siuvinius!

Adatos siuvimo mašinoms

Adatos yra tai, be ko neįsivaizduojamas siuvimas . Pastaruoju metu itin populiarėja siuvimas namuose , todėl...

Adatos siūti rankomis

Siuvimas rankomis kartais yra neišvengiamas, kai išplyšta saga . Dėl to, adata ir siuvimo siūlai namuose...

Adatų rūšys ir asortimentas

1.     Siuvimui rankomis. Gali būti įvairių storių, ilgių. Parduodamos vienetais arba rinkiniais. Itin plonos naudojamos karoliukams verti. Storesnės tinka adymui, storesnių audinių siuvimui. Taip pat yra specialių siuvinėjimui, odai, lentų baldams. Niekuomet nenusivilsite, jei namie turėsite standartinių, universalių pakuotę.

2.     Siuvimo mašinai. Išsiskiria tuo, kad vienas galas įstatomas į mašiną, o kitame yra skylutė siūlo įvėrimui. Pagal savo paskirtį yra skirstomos į smulkesnes kategorijas: trikotažui, elastiniams audiniams, odai, džinsui, skiautiniams, dygsniavimui, siuvinėjimui arba universalios, kurios tinka įvairiems audiniams siūti. Kaip atskira rūšis dar gali būti išskiriamos dvigubos, trigubos, overlokui.

Kam kokios adatos tinka?

Pirmiausia rekomenduoja rinktis pagal tai, kokiu būdu planuojate siūti. Jai planuojate siūti rankomis, tuomet rinkitės būtent skirtas tam. Jei audinys plonas, rinkitės plonesnes, kad siuvant neliktų didelių skylučių ir nesugadintumėte audinio. Jei planuojate siūti storą medžiagą, gobeleną, džinsą ir pan, rinkitės storesnes, tvirtesnes.

Turite siuvimo mašiną ir norite būtent su ja siūti? Tuomet reikia rinktis iš skirtų siuvimo mašinai. Rinktis rekomenduojama pagal tai, kokios rūšies audinį planuojate siūti. Taip pat atsižvelkite į audinio storį, tamprumą. Kuo plonesnis audinys, tuo adata turi būti plonesnė ir atvirkščiai. Perkant internetu atkreipkite dėmesį į aprašymą. Darau.lt parduotuvėje jie pateikiami prie kiekvienos prekės. Nurodomas adatų dydis, paskirtis, vienetų skaičius pakuotėje, gamintojas. Dažniausiai jos yra skirtos daugumai buitinių mašinų, bet būna išskirtos ir pagal mašinos gamintoją. Pvz skirtos būtent Singer gamintojo mašinoms.

Sunku išsirinkti ir kyla klausimų? Kreipkitės į mus ir mes patarsime! Prekes pristatysime visoje Lietuvoje.