Vąšeliai

Nėrimas vąšeliu - užsiėmimas, be kurio neįsivaizduojate laisvalaikio? Tai tapo Jūsų aistra bei gyvenimo dalimi? Tuomet sutiksite, jog vąšeliai nėrimui neatsiejama nėrimo vąšeliu priemonė. Jei dar neįsigijote kokybiškų vąšelių, rekomenduojame tai padaryti dabar! Metaliniai bei plastikiniai vąšeliai nėrimui elektroninėje parduotuvėje Darau.lt už labai gerą kainą.

Rasta 35 prekės(-ių).

Rodoma 1-24 iš 35 prekės(-ių)

Vąšelių rūšys ir asortimentas

Nėrimui vąšeliu tinka įvairūs siūlai. Tačiau priklausomai nuo siūlų storio, reikėtų pasirinkti vąšelio numerį, kuris atitinka vąšelio skersmenį milimetrais. Vąšeliai gali būti pagaminti iš aliuminio, plieno, bambuko ar plastiko. Darau.lt asortimente rasite įvairių rūšių bei numerių vąšelių Jūsų nėriniams. Taip pat siūlome Tuniso vąšelius, vąšelius gumine rankenėle, vąšelius su skylute, vąšelius su valu bei vąšelių rinkinius.

Kaip išsirinkti kokybišką vąšelį?

Norint įsigyti kokybišką vąšelį, rekomenduojama jį pirkti iš patikimų pardavėjų. Mūsų elektroninėje parduotuvėje tik geriausių gamintojų vąšeliai, kurie pasižymi ne tik kokybe bet ir patogumu. Jei abejojate dėl vąšelio tinkamumo, kreipkitės, mūsų konsultantai visuomet pasiruošę padėti išsirinkti.