Vėlimo reikmenys

Vėlimas - tai procesas, kurio metu iš vilnos „gimsta“ nuostabūs rankdarbiai bei kūriniai. Pagrindinės priemonės, kurios reikalingos vėlimo procesui - vilna ir vėlimo adata. Vilnos vėlimas su adata ne tik ramina, bet ir padeda gerinti nuotaiką bei palaikyti minčių harmoniją. Darau.lt asortimente visi vėlimo reikmenys vienoje vietoje ir už prieinamą kainą.

Rasta 14 prekės(-ių).

Rodoma 1-14 iš 14 prekės(-ių)

Reikmenys vėlimui: ką būtina turėti?

Norint pagaminti rankdarbius ar kitus gaminius iš vilnos, naudojant vėlimą, reikia turėti pagrindinius įrankius. Žinoma, pirmiausia reikalinga vilna vėlimui. Įvairiems veltiniams velti reikalinga speciali vėlimo adata. Vėlimo adatos gali būti įvairių dydžių ir storių. Jei esate pradedantysis, Jums tik vėlimo adatų rinkinys. Taip išbandysite velti su skirtingomis adatomis. Taip pat vėlimui reikalinga ir speciali kempinėlė. Darau.lt asortimente rasite ne tik visus būtinus reikmenis vėlimui, bet ir reikmenis veltinių dekoracijoms kurti. Pavyzdžiui, lino ar šilko gijas, vilnos garbanėles. Visa tai leis sukurti išskirtinius gaminius.

Kaip išsirinkti kokybiškus reikmenis vėlimui?

Norint įsigyti kokybiškus rinkinius vėlimui, rekomenduojama rinktis patikimus pardavėjus. Mūsų elektroninėje parduotuvėje tik aukščiausios kokybės reikmenys. Jei abejojate dėl tinkamo pasirinkimo, kreipkitės, mūsų konsultantai visuomet pasiruošę Jums padėti.