Techniniai audiniai

Techniniai audiniai gali būti labai įvairūs. Jie yra reikalingi ir naudojami siuvimo proceso metu. Tokie audiniai gali pasitarnauti daugelyje siuvinių ar gaminių. Pas mus rasite tokių techninių audinių kaip flizelinas, sinteponas, kamšalas, vatalinas, palenkimo juostelė, vandeniui atsparūs audiniai ir kiti. Siūlome įsigyti įvairių techninių audinių už patrauklią kainą.

Flizelinas (paklijavimas)

Flizelinas būna įvairių rūšių. Flizelinas siuvimui naudojamas daugumos siuvėjų , kai reikia sutvirtinti audinį...

Kamšalas

Kamšalas - tai poliesterio pluošto kamuoliukai , kurie plačiai naudojami rankdarbių gamyboje. Kamšalas...

Sinteponas

Sinteponas - putlus audinys , kuris gali būti naudojamas paminkštinimui, pašiltnimui . Taip pat sinteponas...

Vandeniui atsparūs audiniai

Vandeniui atsparūs audiniai  yra patvarūs, atsparūs trinčiai, tempimui, plyšimui, saulei. Šie neperšlampami,...

Rasta 134 prekės(-ių).

Rodoma 1-24 iš 134 prekės(-ių)

Techninių audinių rūšys ir asortimentas

Techniniai audiniai gali būti įvairiausių rūšių. Jų paskirtis taip pat gali būti įvairi. Techninis audinys gali būti naudojamas patalynės šiltinimui, pagalvių užpildymui, lauko užuolaidoms, specialiems darbo rūbams siūti. Pavyzdžiui flizelinų, paklijavimų dėka galima pakietinti audinį, kad jis įgautų tvirtumo ir standumo. Tai itin aktualu siuvant švarkus, paltus ir kitus panašaus tipo rūbus. Su palenkimo juostele lengvai ir greitai palenksite užuolaidas ar kelnes net namų sąlygomis. Daugelis techninių audinių pasižymi atsparumu drėgmei ir vandeniui bei atsparumu dilimui. Kokį techninį audinį pasirinkti, priklauso nuo to ką ketinama siūti ar gaminti.

Darau.lt asortimente rasite Jums reikiamų techninių audinių. Mūsų asortimente yra įvairių vandeniui atsparių audinių, sintepono, kamšalų ir flizelino. Įsigykite techninius audinius internetu, o mes užtikrinsime, kad audiniai Jus pasiektų greitai į bet kurią vietą.