Linas

Lininiai audiniai nuo seno yra labai vertinami. Linas naudojamas įvairiems rankdarbiams, dekoracijoms kurti. Lininiai audiniai dažnai pasirenkami ir namų tekstilės gaminiams siūti.  Darau.lt asortimente įvairūs lininiai audiniai - nuo paprasto natūralaus lino iki rankšluostinio audinio su linu.

Lino audinių rūšys ir asortimentas

Linas - natūralus audinys, kuris išsiskiria kokybe ir patvarumu. Siuviniai pasiūti iš lino, atrodo dailiai ir yra lengvi. Lininis audinys gerai sugeria drėgmę bei greitai džiūsta, yra higieniškas ir pralaidus orui. Būtent dėl šių savo savybių, lino audinys vis labiau populiarėja tekstilės, patalynės siuvime.

Darau.lt asortimente galima rasti 100% lino audinių, lininio džiuto, lino maišyto su medvilne, žakardinio lino audinių, lino atraižų. Taip pat siūlome įsigyti lino didmena. Mūsų asortimente rasite įvairių spalvų bei raštų lino itin patrauklia kaina.

Kaip pasirinkti tinkamą lino audinį?

Norint pasirinkti tinkamą lininį audinį, pirmiausia reikia nuspręsti, ką norėsite pasiūti. Kadangi linas gali būti naudojamas namų tekstilės, patalynės, dekoracijų siuvimui. Storesnį liną geriau rinktis staltiesėms, įvairioms dekoracijoms siūti. Žakardinis linas taip pat dažniausiai naudojamas įvairių staltiesių, servetėlių gamybai. Liną maišytą su medvilne galima rinktis rankšluosčių, patalynės siuvimui. Taip pat apsvarstykite kokio rašto ar spalvos siuvinio norisi. Darau.lt asortimente rasite tiek matuojamą lino audinį, tiek lino atraižų. Jei siuvinys nedidelis, rinkitės atraižas. Taip pat mūsų puslapyje dažnai skelbiamas audinių išpardavimas. Kadangi linas nėra pigus audinys, todėl išpardavimas puiki galimybė sutaupyti. Įsigykite lino internetu ir džiaukitės kokybiškais audiniais bei dailiais siuviniais.