Audiniai dekorui

Audiniai gali būti skirti ne tik drabužiams siūti, bet ir dekoracijoms kurti. Švenčių ir kitų progų dekorui naudojami įvairūs audiniai. Priklausomai nuo to, kokias dekoracijas siekiama sukurti, naudojami skirtingi audiniai dekorui. Jei ir Jūs ieškote kaip papuošti savo šventę, kreipkitės į mus! Galime pasiūlyti plačią spalvų paletę bei patrauklią kainą.

Filcas (veltinis)

Filcas arba kitaip dar vadinamas veltinis (fetras) yra švelnus, minkštas audinys. Filco panaudojimo galimybės gana...

Organza

Organza yra blizgantis, permatomas audinys . Organza tinka krikštynų skraistėms siūti , drabužiams dekoruoti...

Rasta 127 prekės(-ių).

Rodoma 1-24 iš 127 prekės(-ių)

Audinių dekorui rūšys ir asortimentas

Audiniai dekorui gali būti įvairių rūšių. Dekoracijas sukurti įmanoma praktiškai iš visų audinių. Tad viskas priklauso nuo to, ką ketinama gaminti. Vienas populiariausių audinių dekorui yra organza, kuri išsiskiria puošnumu ir savo pritaikomumu įvairiausiems siuviniams. Šis audinys itin populiarus siuvant įvairias šventines dekoracijas bei dekoruojant rūbus. Taip pat ne mažiau populiarus ir tiulis - plonas ir perregimas audinys, kuris vis dažniau sutinkamas vestuvių ir krikštynų dekoracijose. Verta paminėti ir filcą (veltinį), kuris itin dažnai naudojamas rankdarbiuose.

Darau.lt asortimente rasite visas populiariausias audinių, skirtų dekorui rūšis. Mūsų asortimente - įvairiausių spalvų audiniai dekorui pagal kiekvieno poreikius.

Kokie audiniai tinkami dekorui?

Dekorui tinkami įvairiausi audiniai, vis tik dažniausiai naudojami - organza, tiulis, filcas (veltinis), linas.