Dirbtinis kailis
Plotis - 1,50m.
Sudėtis - 100proc. poliesteris.
Gramatūra - 400gr/kv.m.
Storis apie 5mm.
Spalva - smėlio, juoda, tamsiai ruda.
Dirbtinis kailis naudojamas siūti įvairiems viršutiniams rūbams, interjero detalėms, karnavaliniams kostiumams ir t.t. Dirbtinio kailio audiniai puikiai pasitarnauja dekoruojant drabužius. Šis kailis yra vidutinio storumo, minkštas, švelnus, truputį tempiasi.
Kaina nurodyta už 1m. Kerpame kiek reikia. Pvz. Jei į krepšelį įdėsite 1,7vnt, tai gausite 1,7m audinį viename gabale.
Svarbu! Prekės spalva realybėje ir nuotraukoje gali skirtis, dėl ekrano nustatymų ar pasirinkto apšvietimo fotografuojant.
Dirbtinis kailis Leopardas
Prekės kodas: 4880-05
Kailiai nuos seno naudojami drabužių siuvime bei dekoravime. Šiuo metu itin madingas dirbtinis kailis, iš kurio pasiūti drabužiai atrodo elegantiškai ir stilingai. Dirbtinio kailio audiniai - tai puiki galimybė ne tik pasisiūti svajonių kailinius, bet ir padekoruoti paltą ar kitą rūbą.
- Nemokamas pristatymas nuo 49,00€*
- Konsultacija telefonu: +370 616 91682















