Likutis 0.64m.Trikotažas su pūkeliu Juodas

Trikotažas su pūkeliu yra storas trikotažas, kurio geroji pusė lygi, o blogoji pusė padengta švelniu pūkeliu. Trikotažas su pūkeliu labai populiarus audinys ypač šaltuoju metų laiku, nes pūkelis yra švelnus ir maloniai šildo. Jei dar neišbandėte trikotažo su pūkeliu, rekomenduojame tai padaryti.

Smulkiau

LIKUT-TRIK-1012

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

3,26€

Sumažinta kaina!

-40%

5,43€

Pridėti prie pageidavimų

Dėmesio! Tai yra audinio likutis. Šio likučio dydis - 0.64m. Turi defektą - 55cm nuo valo, 25cm nuo kirpimo krašto, yra išpeštas audinys, ir nuo jo besitęsiantis patrauktas siūlas apie 7cm. Defektas yra į audinio ilgį.

Trikotažas su pūkeliu

Plotis - 1,80m.

Sudėtis: 80proc. medvilnė, 20proc. poliesteris. 

Gramatūra: 280gr/kv.m.

Blogoji pusė padengta švelniu pūkeliu, kuris šildo ir yra malonus lietimuisi. Audinys yra tamprus.

Šis storas trikotažas su pūkeliu tinkamas siūti kelnėms, džemperiams, suknelėms, kepurėms, movoms, sijonams, kombinezonams ir t.t.

Sertifikuotas Oeko -Tex standart 100 sertifikatu.

Klientų teigiamai įvertintas trikotažas!

Dėmesio!!! Atkerpame kiek reikia. Jei į krepšelį įdėsite 1,30, tai gausite 1,30m audinio ir t.t. 

Svarbu! Prekės spalva realybėje ir nuotraukoje gali skirtis, dėl ekrano nustatymų ar pasirinkto apšvietimo fotografuojant.

RIB trikotažas Juoda

Rib trikotažas  yra  tamprus audinys , kuris dažniausiai naudojamas  rankogalių, juosmens, kaklo apdailai .  Rib trikotažas , arba kitaip dar vadinamas  ribas , taip pat puikiai tinka  siūti  kepures, golfus, aptemptas sukneles ir pan. Galime teigti, kad  rib trikotažas  yra universalus  audinys , kurį pritaikysite daug kur.
7,90€