Flisas,,Persikas" Padidinti

Likutis 0.90m. Flisas Persikas

Flisas, arba kitų dar vadinamas flysas, yra itin švelnus ir minkštasFliso audinys naudojamas siūti įvairiems drabužiams, chalatams. Flisinis audinys dažnai naudojamas kaip pamušalas striukėms, liemenėms, kepurėms, movomsFlisas gali būti pritaikomas ir interjere, siuvant pledukus, pagalvėles ir kitus siuvinius. 

Smulkiau

FLIS-79

Pasiekiamumas: Šiuo metu prekės neturime


Informuokite mane kai bus

2,61€

Sumažinta kaina!

-50%

5,22€

Pridėti prie pageidavimų

Dėmesio! Tai yra audinio likutis. Šio likučio dydis - 0.90m. Audinys turi defektų - apie 28 cm nuo krašto yra 35cm ilgio ir apie 10 cm aukščio išdirbtas audinio plotis, kuris prasideda ties valu ir eina apie 10cm į audinio plotį. Kitas defektas yra apie audinio pločio vidurį, apie 15 cm nuo krašto, taip pat audinys turi ištepimų. 

Flisas

Plotis - 1,55m.

Sudėtis - 100proc. poliesteris.

Gramatūra - 200gr/kv.m arba 310gr/bėginiame metre.

Spalva - persikas.

Flysas arba flisas yra audinys, kuris tempiasi, yra švelnus ir malonus lietimui. Fliso medžiagos geroji pusė padengta švelniu pūkeliu. Blogoje pusėje pūkelis yra šiek tiek mažesnis.

Flisinė medžiaga naudojama siūti drabužiams, chalatams, pledukams, pagalvėlėms ir t.t. Taip pat flisą vertą pirkti, jei reikalingas pamušalas striukei, liemenei, kepurei ar kitam siuviniui.

Kaina nurodyta už 1m. Kerpame kiek reikia. Pvz. Jei į krepšelį įdėsite 1,7vnt, tai gausite 1,7m audinį viename gabale. 

Svarbu! Prekės spalva realybėje ir nuotraukoje gali skirtis, dėl ekrano nustatymų ar pasirinkto apšvietimo fotografuojant.

Panašios prekės