Likučiai Viskozinis audinys Baltas

Viskozinis audinys yra natūralaus pluošto, lengvas, labai švelnus ir gražiai krentantis. Jei ieškote lengvo, kokybiško audinio suknelei, kelnėms, palaidinei ar kitam siuviniui, tuomet rekomenduojame pagalvoti apie šį puikų audinį.

Smulkiau

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

3,96€

Sumažinta kaina!

-50%

7,92€

Pridėti prie pageidavimų

Dėmesio! Tai yra audinio likučiai. Likučių dydžiai yra 0,79 m ir 1,14 m. Likučiai abu turi defektų. Audinys 0,79 m dydžio pačiame kampe nuo valo 2,5 cm ir nuo kirpimo krašto 1 cm turi gamyklinius užrašus, kurių dydis 4 cm x 2,5 cm. Sekančiame audinyje 1,14 m dydžio maždaug ties viduriu (per sulenkimą) nuo kirpimo pusės 2,5 cm yra 3 rudos spalvos dėmelės, kurių dydis apie 1,5 cm.

Plotis - 1,40m.

Sudėtis: 100proc. viskozė.

Gramatūra - 215gr/m. Nepermatomas.

Spalva - balta.

Gracingo kritimo, lengvas viskozinis audinys tinkamas suknelėms, palaidinėms, kelnėms, sijonams, šalikėliams ir kitiems siuviniams.

Viskozė - tai dirbtiniu būdu iš celiuliozės pagamintas natūralus pluoštas. Audinys yra savo savybėmis panašus į medvilnę, tačiau lyginant su medvilne yra minkštesnis ir švelnesnis, mažiau pilinguojasi, gerai praleidžia orą. Audinys nekaitina kai karšta, yra švelnus, minkštas, lengvas, nesielektrina. Turi subtilaus žvilgesio.

Priežiūra: jei skalbiate skalbimo mašinoje, rinkitės tausojančią skalbimo programą. Skalbkite švelniais skalbikliais, skystu muilu. Nenaudokite kondicionierių, minkštiklių. Jei skalbiate rankomis, drabužius iš viskozės patariame skalbiant nemirkyti, skalbti žemoje temperatūroje, atsargiai gręžti, džiovinti horizontalioje padėtyje.  Kadangi gaminiai iš viskozės yra glamžūs, tai po džiovinimo juos būtina išlyginti, kad gaminys atgautų pradinę išvaizdą. 

Dėmesio!!! Atkerpame kiek reikia. Jei į krepšelį įdėsite 1,30, tai gausite 1,30m audinio ir t.t.

Svarbu! Prekės spalva realybėje ir nuotraukoje gali skirtis, dėl ekrano nustatymų ar pasirinkto apšvietimo fotografuojant.