Medvilniniai

Medvilnė nuo seno vertinama ir naudojama siūlų gamyboje. Tai natūralus, orui laidus pluoštas, iš kurio gaminami audiniai drabužiams ir kitiems produktams. Medvilniniai siūlai dažniausiai yra tinkami tiek megzti virbalais, tiek nerti vąšeliu. Kokie siūlai Jums yra tinkamiausi, priklauso nuo to, kokią idėja norite įgyvendinti.

Drops Muskat (medvilnė)

Drops gamintojo medvilniniai siūlai yra vertinami ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Jie išsiskiria savo...

Rasta 7 prekės(-ių).

Rodoma 1-7 iš 7 prekės(-ių)

Kam naudojami medvilniniai siūlai?

Medvilniniai siūlai yra itin populiarūs ir mėgstami mezgėjų tarpe. Tai natūralūs, minkšti, malonūs liečiantis su oda. Jie puikiai tinka įvairiems mezginiams, rankdarbiams kurti. Galima megzti palaidines, megztinius, kepuraites ir t.t. Šiais siūlais galima apmegzti staltieses, servetėles, pagalvėles, taip sukuriant išskirtinį jų vaizdą. Kadangi medvilniniai siūlai yra įvairių storių, renkantis pirmiausia atsižvelkite į tai, ką planuojate megzti ar nerti.

Kodėl verta rinktis medvilninius siūlus?

Kaip jau minėjome, juos itin vertina dėl natūralumo. Medvilniniai siūlai yra tvirti, ilgaamžiai, gerai nešiojasi, patvarūs. Sugeria drėgmę, bet tuo pačiu yra laidūs orui, todėl dėvint medvilninius drabužius jausitės komfortiškai. Medvilnė tinkama suaugusiųjų, vaikų, kūdikių odai, nes jos nedirgina, nesukelia alerginių reakcijų. Platu medvilninių siūlų pasirinkimas internete, patraukli kaina bei greitas pristatymas, leis patogiai ir lengvai išsirinkti reikiamus mezgimo, nėrimo siūlus, kuriuos pristatysime visoje Lietuvoje.