Baldiniai audiniai

Susidėvėjo sena sofa ar fotelis? O gal pabodo kėdžių spalvą ir norite priderinti prie interjero visai kitą spalvą? Visais tokiais atvejais tikrai nebūtina pirkti naujų baldų ir išleisti daug pinigų. Užtenka įsigyti patinkančio baldų audinio ir prikelti senus daiktus naujam gyvenimui.

Gobelenas

Gobelenas - tai tvirtas ir storas audinys. Dažniausiai gobelenas naudojamas baldams gaminti bei atnaujinti. Taip...

Dirbtinė oda

Dirbtinė oda yra puikus pasirinkimas, kai reikia atnaujinti senus baldus. Juk visai nebūtina jų išmesti. Dirbtinė...

Baldinių audinių rūšys ir asortimentas

Baldiniai audiniai gali būti įvairūs. Dažniausiai baldų gamybai ar atnaujinimui yra naudojamas gobelenas arba dirbtinė oda.

·        Gobelenas. Tai austinis audinys, kuris yra gana tvirtas ir ilgaamžis. Gobelenai būna įvairių raštų, spalvų, sudėčių ir storių, todėl naudojami ne tik baldų gamybai, užuolaidoms, pagalvėlėms, bet ir tautiniams bei kitiems drabužiams siūti. Taip pat yra gaminami gobelenai su specialia apsaugine nano danga, kuri apsaugo nuo purvo įsigėrimo ir sudaro galimybę lengvai ir greitai nuvalyti nešvarumus su paprasta šluoste, nenaudojant papildomų cheminių valiklių. Nuo tokio tipo gobeleno lengvai pašalinamos kavos, aliejaus, pomidorų padažo, šokolado, ledų, sulčių, tušinuko bei kitos dėmės. Toks audinys itin pasiteisina, kai namuose yra mažų vaikų.

Turintiems augintinių rekomenduojamas specialus baldinis audinys, nuo kurio lengvai pašalinami plaukai.

Taip pat puikus pasirinkimas yra baldiniai audiniai su apsauga juo vandens. Nuo tokių audiniu apvilkto baldo lengvai ir greitai pašalinsite vandenį paprastu popieriniu rankšluosčiu.

·        Baldinis veliūras. Dar dažnai vadinamas aksomu, velvetu. Tai itin populiarus audinys, kuris gali būti pritaikomas tiek baldų gamybai, tiek užuolaidoms, pagalvėlėms. Baldinis veliūras turi lyg tumpą plaukelį, kuris suteikia išskirtinumo ir prabangos vaizdą.

·        Dirbtinė oda. Gali būti įvairaus storio, minkštesnė bei kietesnė. Naudojama ne tik baldų gamybai bei atnaujinimui, bet ir motociklų sėdynių pervilkimui, kuprinių, rankinių, piniginių gamybai bei kitoms idėjoms įgyvendinti. Dirbtinės oda yra itin praktiška, nes nuo jos galima greitai ir lengvai pašalinti visus nešvarumus.

·        Audiniai lauko baldams. Lauko baldams geriausias ir praktiškiausias pasirinkimas yra vandeniui atsparūs audiniai, tokie kaip oxford, kodura, miranda, bet galima pritaikyti ir kitus baldinius audinius.

 

Audiniai baldams. Kaip išsirinkti tinkamiausią?

 

Baldų audiniai yra įvairūs. Renkantis baldinį audinį pagal praktiškumą, rekomenduojame atkreipti dėmesį ar namuose yra vaikų, augintinių. Jei reikalinga, kad baldas valytųsi lengvai, rinkitės dirbtinę odą arba gobeleną su specialia danga. Visą informaciją rasite mūsų el.parduotuvėje prie kiekvienos prekės.

Renkantis tinkamiausią spalvą, atkreipkite dėmesį į tai, kokia spalvų gama jau vyrauja Jūsų namų interjere. Pagal tai bus lengviau nuspręsti Jums reikia vienspalvio, o galbūt margo, išskirtinių raštų bei spalvų derinio audinio.

 

Baldiniai audiniai internetu – paprasta, greita, patogu.

 

Jūsų gyvenamoji vieta Vilnius, Kaunas, Klaipėda , o gal kitas kitas miestas ar miestelis? Tai visai nesvarbu, nes reikiamas prekes galite užsisakyti jau dabar ir neišeinant iš namų.

Jei sugalvojote atnaujinti senus baldus ir ieškote tinkamo audinio, rekomenduojame peržiūrėti Darau.lt parduotuvės asortimentą. Pas mus rasite ne tik platų spalvų, raštų, faktūrų baldinių audinių pasirinkimą, bet ir patrauklias kainas. Taip pat yra vykdomos įvairios akcijos, išpardavimas. Prekės pristatomos visuose Lietuvos kampeliuose, ne tik Kaune.

Kodėl verta atnaujinti baldus?

1.     Tvarumas. Atnaujinant senus baldus, prisidedate prie aplinkos saugojimo, taršos mažinimo.

2.     Pigiau. Audiniai baldams atnaujinti kainuos mažiau nei naujo baldo įsigijimas.

3.     Prasmingas laisvalaikio praleidimas. Kūryba išlaisvina mintis ir padeda pailsėti mūsų protui, todėl laikas praleistas atnaujinant seną baldą yra visokeriopai naudingas sveikatai.

4.     Galimybė užsidirbti. Įgijus reikiamos patirties ir įgūdžių, galima teikti baldų atnaujinimo, pervilkimo paslaugą ir iš to užsidirbti.

5.     Interjero atnaujinimas. Kartais visai nebūtina perdažyti visų sienų ar pakeisti visų baldų, kad atnaujintume patalpos interjerą. Baldų apmušalų pakeitimas ar papildomų interjero detalių sukūrimas, gali suteikti namams ar bet kuriai kitai patalpai naujumo, šviežumo ir išskirtinumo pojūtį. Juk viskas slypi detalėse!

Kaip nusipirkti baldinių audinių el.parduotuvėje Darau.lt:

1.     Užeikite į kategoriją „Baldiniai audiniai“.

2.     Pasirinkite subkategoriją „Gobelenas“ arba „Dirbtinė oda“.

3.     Prekių filtre pažymėkite audinio savybes, kurios Jums reikalingos.

4.     Gavę rezultatą, išsirinkite labiausiai patinkančią medžiagą.

5.     Įsidėkite reikiamą kiekį į krepšelį ir pateikite užsakymą.

6.     Mes pasirūpinsime, kad prekės Jus pasiektų kuo greičiau.