Siuvimo žurnalai

Siuvimo žurnalai - tai puikus būdas pasisemti idėjų naujiems siuviniams. Tokiuose žurnaluose gausu patarimų, modelių ir lekalų, mados tendencijų. Nesvarbu, esate patyrusi siuvėja ar dar tik ketinate pradėti, siuvimo žurnalai tai galimybė ne tik atrasti naujų siuvinių, bet ir maloniai praleisti laiką su žurnalu rankose. Darau.lt asortimente rasite populiariausius siuvimo žurnalus. Įsigykite žurnalą ir leiskitės į siuvinių pasaulį.

Rasta 26 prekės(-ių).

Rodoma 1-24 iš 26 prekės(-ių)

Siuvimo žurnalai - pasisemkite idėjų

Siuvimo žurnalas - tai leidinys, kuris skirtas siuvėjams, tiek mėgėjams, tiek profesionalams. Tokio tipo žurnalai pasižymi įvairių siuvinių idėjomis, patarimais ir mados tendencijomis.

Siuvimo žurnaluose rasite įvairius siuvinių projektus nuo pirmo žingsnio iki paskutinio. Naudojantis instrukcijomis nesunkiai pasisiūsite norimą drabužį, aksesuarą ar namų tekstilę. Taip pat siuvinių aprašymuose rasite informacijos nuo siūlų parinkimo, siuvimo linijų  iki rekomenduojamų medžiagų. Žurnaluose esančios mados tendencijos padės neatsilikti nuo dizaino naujienų. Taip pat siuvimo žurnaluose neretai gausu ir kitų patarimų apie siuvimo technikas, gudrybes, papildomus dekorus ir panašiai. Taigi, įsigijus siuvimo žurnalą, gausite daug naudingos informacijos apie siuvimą ir jo subtilybes.

Siuvimo žurnalų asortimentas

Darau.lt asortimente rasite platų siuvimo žurnalų pasirinkimą. Mes siūlome populiariausius Ottobre žurnalus. Ottobre žurnalai - populiariausi siuvimo žurnalai. Internetinėje svetainėje galėsite įsigyti siuvimo žurnalų pagal sezoniškumą. Taip pat galima įsigyti žurnalų skirtų tik vaikiškiems siuviniams, moteriškiems siuviniams ar visai šeimai. Šiuos žurnalus sudaro įvairių modelių pavyzdžiai, santraukos, siuvinių aprašymai, brėžiniai bei siuvimo eiga. Kiekviename žurnale rasite apie 40 naujų modelių, tad tikrai nesunkiai išsirinksite naują siuvinį.

Įsigykite siuvimo žurnalus internetu iš Darau.lt internetinės parduotuvės ir Jums niekada nepritrūks idėjų naujiems siuviniams.