Muslinas (double gauze)

Muslinas (angl. double gauze) yra minkštas, švelnus, lengvas medvilninis audinys, kuris dažnai naudojamas drabužiams ir kitiems siuviniams gaminti. Muslino audinys primena marlę, tačiau jis yra storesnis ir tvirtesnis. Drabužiai iš muslino itin mėgiami vasarą. Beje muslino audinys yra lengvai prižiūrimas. Tad jei nusprendėte pasisiūti suknelę ar kitą rūbą iš muslino, pasirinkite patinkantį audinį iš Darau.lt

Muslino audinių rūšys ir asortimentas

Kadangi muslino audinys yra gaminamas iš aukščiausios kokybės medžiagų ir yra itin natūralus, vis dažniau jis pasirenkamas siūti drabužius bei kitus siuvinius kūdikiams ir vaikams. Darau.lt internetinėje svetainėje rasite įvairaus muslino. Internetu galite įsigyti ne tik visokių spalvų bei raštų muslino, bet ir muslino su elastanu, dvipusio dygsniuoto muslino, siuvinėto muslino bei muslino likučių.

Jei dar nebandėte ir nežinote, kas tai per audinys yra muslinas, rekomenduojame išbandyti - nenusivilsite. Užtikriname, kad ši medžiaga taps mėgstamu vasarinių drabužių tiek suaugusiems, tiek vaikams audiniu.

Darau.lt tik aukščiausios kokybės muslinas už itin patrauklią kainą. Todėl įsigiję muslino internetu iš mūsų elektroninės parduotuvės sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų.