Šilko tekstilė

Šilkas pagamintas iš natūralaus pluošto. Šilko audiniai nuo senovės buvo labai vertinami ir brangūs. Šilkas nesielektrina, gerai sugeria drėgmę. Šilkinis audinys vasarą atvėsins, o žiemą sušildys. Natūralus šilkas puikus pasirinkimas, norint siūti suknelę, palaidinę, plaukų gumytę ar skarelę. Šis audinys yra prabangus ir puošnus. Taip pat vis dažniau pasirenkamas natūralus šilkas patalynei ar kitiems namų tekstilės gaminiams siūti. Darau.lt asortimente kokybiška šilko tekstilė Jūsų siuviniams.

Šilko audinių rūšys ir asortimentas

Šilko tekstilės audiniai gali būti įvairių rūšių. Kokį šilką pasirinkti priklauso nuo to, ką ketinama siūti. Šilkas gali būti plonas ar storesnis. Vienas populiariausių - mulberry šilkas, kuris yra itin prabangus ir kokybiškas. Atlasinis šilkas taip pat labai populiarus, jis nėra plonas, turi žvilgesio. Muaras - tai šilkinė juosta su banguotu atspalviu. Taip pat vis labiau populiarėja dažai ant šilko, kai audinį galima nutapyti norimomis spalvomis ar net kurti paveikslus ant šilko audinio.

Darau.lt asortimente rasite platų šilko audinių pasirinkimą. Šilkas matuojamas, todėl galėsite įsigyti audinio tiek kiek reikės. Jei jums reikalingas nedidelis kiekis ar keletas skiaučių šilko - Darau.lt svetainėje yra ir šilko atraižos.

Šilkas: kaip išsirinkti kokybišką?

Renkantis šilką, svarbu jį pirkti iš patikimų pardavėjų. Darau.lt asortimente rasite tik kokybišką šilką patrauklia kaina. Įsigiję šilko internetu sutaupysite laiko ir pinigų.

Kaip prižiūrėti šilko audinį?

Šilkinė patalynė, drabužiai, aksesuarai ir kiti gaminiai iš šilko prižiūrimi pagal gamintojo nurodytus priežiūros metodus. Įprastai šis audinys nereikalauja ypatingos priežiūros.