Dekoratyvinė virvelė

Dekoratyvinė virvelė naudojama siuviniuose, floristikoje, papuošalų bei kitų rankdarbių gamyboje. Pas mus rasite įvairių storių bei spalvų virveles, kurias galėsite pritaikyti savo darbuose.

Dekoratyvinės virvelės itin dažnai naudojamos įvairiuose rankdarbiuose ir dekoracijose. Taip pat jos skirtos siuvimui, drabužių apdailai, baldams, papuošalams kurti. Virvelės lyg mažytės detalės, iš kurių gimsta gražūs kūriniai. Net ir paprasčiausią rūbą ar pagalvėlę apsiuvus dekoratyvine virvele, gausime išskirtinį vaizdą. Darau.lt asortimente platus įvairių dekoratyvinių virvelių pasirinkimas.

Dekoratyvinių virvelių rūšys ir asortimentas

Dekoratyvinių virvelių rūšių yra labai įvairių. Tad dekoratyvinė virvelė turėtų būti parenkama pagal kiekvieną siuvinį. Jos būna įvairių storių, spalvų, faktūrų. Kokias juosteles siuvimui pasirinkti priklauso nuo Jūsų fantazijos ir siuvinio vizijos.

Kaip tvirtinamos dekoratyvinės virvelės?

Dekoratyvinės virvelės tvirtinimas priklauso nuo jos rūšies, pločio ir panaudojimo tikslo. Įprastai dekoruojant siuvinius, virvelės yra prisiuvamos. Kai kuriose dekoracijose jos gali būti tvirtinamos ir kitais būdais, pavyzdžiui, priklijuojamos tekstiliniais ar kitais klijais. Dekoratyvinės virvelės internetu - patogus ir greitas būdas įsigyti juosteles už patrauklią kainą.