Užsegimai, spaudės

Ieškote kuo susegti megztuką? Reikalingas užsegimas rankinei arba diržui? Tuomet esate ten, kur reikia. Mūsų asortimente - įvairūs metaliniai ir plastikiniai užsegimai, spaudės, replės spaudėms, karabinai, kabliukai, magnetiniai užsegimai ir t.t. Išsirinkite reikiamus užsegimus neišėjus iš namų - Darau.lt internetinėje parduotuvėje.

Užsegimų rūšys ir tvirtinimo būdai

Užsegimai naudojami įvairiuose siuviniuose, rankdarbiuose, galanterijoje, dekoravime, mezgime ir kitose srityse. Užsegimai padeda sutvirtinti ar sukabinti audinius. Priklausomai nuo gaminio, skiriasi ir užsegimų rūšys.

Mūsų asortimente rasite plastikinių ir metalinių spaudžių, kurios gali būti įmušamos arba prisiuvamos prie audinių. Tokios spaudės dažniausiai naudojamos drabužiams, patalynei, galanterijai. Taip pat asortimente rasite plastikinių ir metalinių, medžiaginių bei magnetinių užsegimų. Mes siūlome ir įvairių kabliukų Jūsų siuviniams - specialūs kabliukai kailiniams, dekoratyviniai kabliukai, medžiaginiai kabliukai. Taip pat internetinėje svetainėje rasite ir įrankių užsegimams tvirtinti. Pavyzdžiui, rankinį presą spaudėms ar specialias reples spaudėms.

Darau.lt internetinėje parduotuvėje rasite visus reikalingus užsegimus, o patraukli kaina Jus maloniai nustebins.